Németországi ajándék

Home Híreink Németországi ajándék
Németországi ajándék Nyomtatás E-mail
2017. január 23. hétfő, 11:01

Amióta rektorunk vette át a Paulinum vezetését, folyamatosan támogatják iskolánkat és intézetünket különféle alapítványok és szervezetek. Ezek között messzemenőleg kiemelkednek a németországi Menden városának St. Vincenz hívei, a Frauengemeinschaft (Nők egyesülete), a Hl. Kreuz Senioren (Nyugdíjas egyesület), Träger asszony gyűjtési akciója és Friedrich Müller nyugalmazott plébános támogatása. Ők 20 éven át segítik, megörvendeztetik és szebbé teszik a karácsonyi ünnepeinket. Az adományok különösen sokat jelentettek a nehéz, válságos kilencvenes években. Az idei karácsonyra már megérkeztek a csomagok, amelyek ruházatot, édeségeket és iskolai dolgokat tartalmaznak. A csomagok  a Máltai Szeretetszolgálat a Csilla von Boeselager Stiftung ( Alapitvány) által jutnak el hozzánk dr. Elisabeth Fessl de Alemany asszony szorgalmából. Nagy örömet jelent számunkra az ajándék, de méginkább a figyelem és a szeretet, amellyel megajándékoznak minket jótevőink. Isten áldja meg és jutalmazza meg őket.