Asztali tenisz mérkőzés

Home Híreink Asztali tenisz mérkőzés
Asztali tenisz mérkőzés Nyomtatás E-mail
2017. január 23. hétfő, 09:14

Az iskolai tantárgyak és gyakorlatok közt a testnevelés fontos szerepet tölt be. Az utóbbi időben szinte fő tantárgynak számít. Hogy milyen fontoas a mozgás, a test ápolása és edzése, arra már a rómaiak is rájöttek és mondássá vált: „In corpore sano anima sana” – „Ép testben ép lélek.” A Pualinum Gimnázium sem kivétel a többi iskolától és a testnevelés itt is fontos szerepet játszik. Iskolánknak van tornaterme, és ezt rendszeressen használjuk. Amennyiben a tornatermünk valamelyik ágazatnak nem felel meg, akkor egy másik iskola termébe megyünk. A tavasszi és a kora ősszi időben sokat vagyunk a természetben. Téli időszakban termekben tornázunk. Időközben versenyeken is veszünk részt vagy szervezünk. Így volt ez az elmúlt hónapban, amikor asztali tenisz versenyt szerveztünk. A megméretetésen tanulóink és tanáraink is részt vettek. A versenyen az első és a második helyet mi nyertük meg, a harmadikat pedig Zajakov tanárunk.